2D je dobrý, ale 360° je lepší.

Protože takhle vypadá budoucnost produktových fotek.

O mně

Jsem Katka a jsem fotografka. A kdo vlastně jsem jako člověk? Jsem člověk, který se na vše snaží pohlížet pozitivně a s optimismem. Miluji jednoduchý a čistý design a jsem ambiciózní perfekcionista, což mi občas vše značně komplikuje. Když chci něco umět, chci to umět perfektně, i když cesta k tomu bývá delší a pracnější. Snažím se neustále vzdělávat a rozvíjet schopnosti, které již mám. Focení se již několik let věnuji, na profesní úrovni až poslední roky. Od dob začátků již uplynulo mnoho času a přibylo mnoho zkušeností, ale jedna věc zůstává stejná. Fotografie je pro mě stále jedinečný způsob, jak ostatním ukázat krásy světa tak, jak je vidím já.

Learn More

Co dělám?

Jak už jsem zde psala, miluji jednoduchý a čistý design. Jsem perfekcionista. Produktová fotografie tohle všechno spojuje. Prostě a jen produkt. Na bílém pozadí. Nic víc, nic míň. I naprosto obyčejná věc tak může vypadat krásně a jedinečně. A o to tu přeci jde, ne?

360° produktová fotografie je jen povýšením klasické produktové fotografie. Krása produktu na bílém pozadí, ale ze všech stran. Tak, že si to můžu dokonale prohlédnout. A zůstat přitom sedět na židli. Doma. Možnost se na věc podívat, aniž bych ji vzala do ruky. Zamilovat si jí, aniž bych se musela trmácet do kamenného obchodu. A o to tu jde především, ne?

Learn More

From The Blog

Recent Works